sobota, 30 lipca 2011

Notes w ulubionym papierze

Ostatnio bardzo polubiłam tworzenie notesów, bo jest to drobiazg, który zawsze można komuś podarować. Oczywiście najmilej jest bez okazji :)
Dlatego właśnie dziś pokażę Wam jaki notes ostatnio wyfrunął spod moich rąk.
Od kilku tygodni mam swój ulubiony papier, którego skrawki wpycham do każdej pracy. W końcu się nim nasycę, ale tymczasem postanowiłam użyć jego pięknego odcienia w mojej pracy. Jest to miętowy papier MemoryBox. Niestandardowy rozmiar znakomicie inspiruje do mniejszej formy, a kolor do lekkich, letnich prac. W dodatku papiery z tej serii spotkacie w CraftHouse w rozmaitych odcieniach, które ciekawie ze sobą współgrają. Do pary miętowemu papierowi dobrałam Latte.
Potem wyszperałam ze swojego ścinkowego pudła kilka drobnych skrawków innych papierów i w zasadzie kompozycja gotować. Na wierzch dodałam folię, która znakomicie spełnia rolę kieszonki dla taga. Jeszcze przed otwarciem notesu można coś na nim zanotować :)

Dla efektowniejszego zabałaganienia z pomocą jak zwykle przyszło mi gesso, którym pomazałam w kilku miejscach.Całość spięłam metalowym grzbietem i gotowe. W środku jest wiele różnych kartek mniejszych i większych, czystych, w kratkę i linię, kopert itp, tak aby opisywanie codzienności było przyjemniejsze.

Użyłam:

7 komentarzy:

 1. fantastyczny! zarówno w doborze kolorów jak i dodatków!

  OdpowiedzUsuń
 2. o ja nie mogę jakie śliczne!!! a te guziczki świetnie pasują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Toż to cudeńko. Ty bałaganiaro, ty! :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cappucino i czekoladki After Eight :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudniasto cudny bałagan na tym notesie :) podoba mi się okropnie!

  OdpowiedzUsuń