sobota, 2 lipca 2011

Oficjalnie witamy nową projektantkę

Mamy w naszym CraftHousowym gronie nową zdolną osóbkę. Jest nią Basia Gutt, szalenie utalentowana dziewczyna. Jej prace scrapowe możecie zobaczyć na jej blogu, ale u nas wykorzystujemy jej drugi, wcale nie mniejszy talent. U nas Basia została projektantką stempli. Bo oprócz tworzenia uroczych kartek (zobaczcie np.  - super) przepięknie rysuje. Jej słodkie obrazki idealnie pasują do dziecięcych kartek, albumów, ramek.
Poprosiłam ją o napisanie kilku słów o sobie. Oto co napisała:
"Zamiłowanie do malowania przejawiałam od najmłodszych lat, ku rozpaczy mamy najpierw zostały zarysowane ściany i meble. Potem przyszła fascynacja mangą i anime, uwielbiam ten styl: kolorowane włosy i duże oczy. Marzyłam wtedy o wydaniu własnego komiksu:) 
Scrapbooking odkryłam pod koniec 2009 roku i od razu zawładnął moim sercem. Sentyment do malowania jednak pozostał. W wolnych chwilach chwytam za ołówek, papier i rysuję. Moim marzeniem jest wydanie własnej kolekcji stempelków i zilustrowanie książki dla dzieci.
To robię w wolnym czasie. Natomiast całe dnie zapełnia mi opieka nad dwójką urwisów (8-letnia Emilka i 8-miesięczny Adaś)."

Cieszymy się, że mogłyśmy spełnić jedno z marzeń Basi :) Jej stemple już jutro pojawią się na sklepowych półkach. A teraz nie gadamy więcej, tylko pokazujemy czego się można spodziewać :)
Stempelki pojedyncze:


I w zestawach:
dziecięcy:

dziewczęcy:
chłopięcy 1:


chłopięcy 2:
i wakacyjne - morski 1:
i morski 2:

A dla tych co wakacje spędzają w domu coś na osłodę:

Zapraszamy na zakupy :D

Zdjęcia stempli w zestawach nie są pokazane w skali. Są to zdjęcia poglądowe. Wymiary poszczególnych stempli podane będą w opisach produktów w sklepie.

3 komentarze:

  1. STEMPELKI SĄ CUDOWNE ,GRATULUJĘ tak utalentowanej projektantki :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne stempelki! Chyba pora wziąć się za naukę kolorowania :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetne stempelki. Gratuluję tak utalentowanej projektantki :)

    OdpowiedzUsuń