czwartek, 7 czerwca 2012

Dla Młodej Pary

Wiekopomny dziś dzień, bowiem witamy na naszym blogu nową projektantkę - Dorotę. Dorota robi piękne, delikatne prace w romantycznym stylu. Można się w nich na prawdę zakochać i gapić godzinami. Koniecznie zajrzyjcie na bloga Doroty, żeby zaczerpnąć potężną dawkę inspiracji.

Na początek chciałabym powitać wszystkich i podziękować dziewczynom z Crafthouse za przyjęcie mnie do tego zacnego grona :) Nie lubię pisać o sobie, więc przejdę od razu do konkretów. Album dla Młodej Pary zrobiłam z przepięknych papierów Olgi Heldwein Piekielnej Owcy - Mgliste Sny. Dodatkowo użyłam sklepowych ozdób w postaci kruszonej muszli w kolorze grafitowym i białym oraz drobniutkich motylków zatopionych w glossy accent, mam nadzieję, że to wszystko jest chociaż trochę widoczne na zdjęciach. Do ozdobienia kart posłużyły mi cudowne wykrojniki Memory Box. Dodatkowo, do albumu dorobiłam taga ozdobnego z kieszonką z tyłu na życzenia. Zamiarem moim było utrzymać całość w delikatnych pastelach i mam nadzieję, że to się udało.Do wykonania pracy użyłam:

6 komentarzy:

 1. Przepiękny komplet, faktycznie ciężko oczy oderwać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna !!! Piękna kolorystyka ! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudna, niesamowita praca! Niezwykłe detale sprawiają, że album oraz tag prezentują się wprost bajecznie.
  Lecę na bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest boski!!! Jakoś te papierki mnie nie kusiły, ale za sprawą Twojego albumu jak tylko pensja zagości na mym koncie polecę i kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Dorotko !!! Ależ piękny album nie mogę oderwać oczu od niego !!!

  OdpowiedzUsuń