Design TeamSzefowa sklepu i DT, mama Guciowi, żona mężowi, pańcia psom. Skrapuję od trzech lat. Przygodę z rękodziełem zaczęłam od haftu jako nastolatka. Po długiej przerwie wróciłam do niego i zaczęłam interesować się też innymi dziedzinami rękodzieła. Po krótkiej przygodzie z decou przerzuciłam się na scrapbooking, bo szybciej widać efekty. Jestem zbyt niecierpliwa na trzynaście warstw lakieru ;)
  Teraz scrapowanie zajmuje większość mojego czasu, uwielbiam w nim różnorodność i szerokie możliwości. Mój ulubiony styl to szargany, mixmediowy grunge, ale nie stronię też od słodkich dziecięcych prac - tym bardziej, że Gucio jest tak wdzięcznym modelem :)

Jestem najbardziej "kolorowym" członkiem ekipy. W moich pracach zawsze muszę upchnąć wszystkie kolory tęczy. Skrapuję od ponad dwóch lat a miłością do papieru zaraziło mnie.... Allegro. Jestem Matką Polką dla której klejenie papieru do odskocznia od codziennych obowiązków.  Najczęściej oprawiam zdjęcia mojej córki, bo jest najbardziej fotogeniczna z całej rodziny ;) Lubię robić albumy, zazwyczaj z duża ilością skrytek i tagów, na których można opisać wspomnienia związane z chwilami uwiecznionymi na zdjęciach. Stanowczo można mnie zaliczyć do gadżeciar - kolekcjonerów, bo oprócz skrapowania lubię po prostu posiadać. Swój styl określiłabym jako prosty i radosny. Mój tok skrapowania wygląda zazwyczaj tak: hmmm.... którego koloru jeszcze nie użyłam? gdzie co wcisnąć? Nie wyobrażam sobie zrobienia czegokolwiek bez maszyny do szycia a szwy są w moich pracach wszechobecne. Ostatnio próbuję swoich sił w szyciu lalek i zwierzątek, ale w tym temacie dopiero raczkuję :)

  Członek DT z piekła rodem czyli Piekielna Owca ;) Jestem mamą na etacie a mój synek jest moim głównym źródłem inspiracji. Skrapem zajmuję się od trzech lat.


Scrapuję w każdej wolnej chwili kosztem absolutnie wszystkich innych obowiązków. Staram się czerpać inspirację z banalnych szczegółów dnia codziennego. Czasem może być nią zapach, kolor, wydarzenie lub przelotna obserwacja. Staram się łączyć słowa z obrazem - lubię gdy praca ma głębszą wymowę, a nie zaspokaja tylko potrzeby estetyczne. Nie jestem precyzyjna, ale mimo to czasem porywam się na takie prace.  Staram się nie wtapiać w jeden styl, lubię mieć dużo możliwości i zero ograniczeń. Jednak najlepiej czuję się w mixed media, gdy mogę się ubrudzić, poczuć zapach preparatów i obserwować powoli wyłaniający się efekt. Chropowata faktura gessa, widok roztapiającego się pudru do embossingu, zapach papieru, połysk mgiełek, dźwięk nożyczek przecinających taśmę, przenikające kolory tuszów, niespodziewany efekt, satysfakcja - właśnie dlatego scrapuję. 

Odkąd pamiętam zawsze lubiłam piękne rzeczy, zawsze coś "tworzyłam", ale nigdy nie przerodziło się to w pasję. Do czasu, kiedy za sprawą koleżanki KariKary zetknęłam się ze scrapbookingiem. Pokazała, podrzuciła mi klika scrapkowych drobiazgów i …dałam się uwieść. Poszukuję, zbieram, wycinam, składam. W scrapkowym świecie czuję się, jak mała dziewczynka. Oglądam, dotykam, patrzę. Czaruję. Uwielbiam moje przestrzenne formy. To jest to, co lubię najbardziej. Wspaniała odskocznia od codziennej monotonii. Świat scrapbookingu daje mi możliwość wyrażania emocji. Tych, których nie sposób wyrazić słowami.


Na co dzień ekonomistka, popołudniami „artystka”,  poświęcająca każdą wolną chwilę na stworzenie czegoś unikatowego, oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju.
Odkąd sięgnę pamięcią zawsze coś robiłam, przeszłam przez różne techniki rękodzieła takie jak haft, szydełko, druty, decoupage, malowanie i inne. Scrapbooking poznałam 3 lata temu zupełnie przypadkowo szukając czegoś w internecie. Najbardziej podoba mi się to, że scrapowanie daje niesamowite możliwości, w jeden dzień tworzę coś eleganckiego i równiutkiego a na drugi chlapię farbą i drę papiery. Cały czas uczę się i cieszę się, że mamy w Polsce tyle utalentowanych scraperek od których mogę czerpać wiedzę i inspiracje. Mam nadzieję, że wniosę do Crafthouse coś nowego i innego, a czy tak będzie to sami ocenicie … 
 

1 komentarz:

  1. Fantastyczny sklad!!! Juz sie nie moge doczekac tego co nam pokazecie!
    Toscie mnie zaskoczyly :))))) No nie moge sie nadziwic...tak mega pozytywnie :)

    OdpowiedzUsuń