piątek, 1 lipca 2011

Fan site startuje

Z dniem dzisiejszym uruchamiamy zabawę dla wszystkich klientów CraftHouse. Specjalnie dla was uruchamiamy zakładkę FanSite, w której możecie zgłaszać swoje prace wykonane z użyciem materiałów zakupionych w sklepie.

Raz w miesiącu spośród wszystkich którzy zgłoszą swoje prace wylosujemy osobę, która otrzyma od nas nagrodę niespodziankę. Dodatkowo kilka prac, które nam się najbardziej spodobają nagrodzimy rabatami w sklepie na kolejne zakupy.

Co trzeba zrobić? To proste. Wystarczy, że w swojej pracy użyjecie materiałów zakupionych w Crafthouse i zamieszczając ją na swoim blogu, napiszecie że materiały pochodzą ze sklepu CraftHouse i aktywnie zalinkujecie sklep. Nie wymagamy, żeby cała praca wykonana była na naszych materiałach, wystarczy że pojawią się w pracy choćby jako akcenty. Każdy ma prawo zgłosić dowolną ilość swoich prac. Każda edycja trwa miesiąc. 1 dnia każdego miesiąca umieszczamy listę zwycięzców i wyróżnione prace (z linkami do autorów) na naszym blogu i w zakładce FanSite można się zgłaszać od nowa :)

Instrukcja:
1. klikamy w zakładkę FanSite pod banerkiem,
2. klikamy na " add your link" z obrazkiem z żabką,
3. dopisujemy się do listy linkując notkę, w której jest praca z aktywnym linkiem do sklepu,
4. kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia; losujemy random. org :),
5. możecie zgłosić dowolną ilość prac, ale każdą pracę zgłaszamy tylko raz,
6. zgłoszenie pracy jest równoznaczne z chęcią wzięcia udziału w konkursie i zgodą na umieszczenie zdjęcia Waszej pracy ( wraz z informacją kto jest autorem) na naszym blogu w dniu publikacji listy zwycięzców.

Zapraszamy do zabawy  :)

3 komentarze:

  1. cudownie!!!! Ja właśnie jestem w trakcie produkcji mini albumiki z papierków Piekielnej Owcy!!!! Dołączę z całą pewnością!!!

    OdpowiedzUsuń