wtorek, 27 grudnia 2011

TOP 5 nr.3


Witajcie po Świętach! Mimo, że kalendarzowo już minęły to nadal otacza nas ten świąteczny nastrój, lampki, piękne ozdoby i zapachy. I właśnie z tym ostatnim związany jest nasz kolejny temat TOP5. 

Pachnące Święta - 5 inspiracji zapachowych
Być może temat wydaje się banalny, lecz zaraz przekonacie się, że tak nie jest. Zapachy zawirowały nam w głowach i przygotowałyśmy dla Was inspiracje, mając nadzieję że przyłączycie się do naszej zabawy.

Basia : 
 W swojej pracy wykorzystałam kolekcję "Przytulne święta", a mniejsze elementy zostały wycięte z "Mglistych snów". Jest to magnes lodówkowy,który jest jednocześnie kartą menu na dany dzień. Oczywiście na wigilijny wieczór znalazły się tam potrawy,które są dla mnie jednocześnie moimi ulubionymi,świątecznymi zapachami.

Funiaa:

 Stworzyłam świątecznego scrapa. Mgliste Sny, "Przytulne Święta" The Scrap Cake, arkuszy papieru firmy Memory Box, taśma bawełniana Pink Paislee wszystkie te materiały złożyły się na przestrzennego, "mięsistego scrapa". By było pachnąco w rzeczywistości dodałam anyżowe gwiazdki i goździki. I faktycznie pięknie pachną :). Dopełnieniem jest mały tag z opisem świątecznych zapachowych skojarzeń.Od dziś bawię się z Wami w TOP5 również ja, Czekoczyna. Przed wykonaniem pierwszej pracy byłam bardzo podekscytowana swoim debiutem. Użyłam papierów z kolekcji Mgliste Sny, Dekoracyjnej Taśmy oraz papierowej serwetki.


Zapraszamy Was do wspólnej zabawy, pokażcie nam jak inspirowały Was Święta Bożego Narodzenia. Forma jak zwykle dowolna. Możecie wykonać layout, stronę art-journala, album, taga lub co tylko sobie życzycie.
  
W styczniu, przy okazji nowego tematu TOP5 opublikujemy zdjęcie każdej zgłoszonej pracy na wyzwanie, więc tym bardziej zapraszamy do udziału.

3 komentarze:

  1. Co prawda wstawiłam już post o moich i siostry zapachach świątecznych, czyli jak pieczemy pierniki, można zobaczyć komplecik tu: http://asiscrapki.blogspot.com/2011/12/komplecik.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Asia3city Super! Dziękujemy, że się z nami dzielisz :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeszcze dodam, że bardzo mi się spodobało świąteczne menu... super pomysł, a jednocześnie przypominajka, żeby nie zapomnieć o żadnej potrawie...

    OdpowiedzUsuń