wtorek, 29 listopada 2011

Świąteczna inspiracja :)

Choć nie ma śniegu, z wystaw już migają lampki a w galeriach z głośników słychać znajome kawałki. Znak ze święta nadchodzą :) Nadchodzą też u nas w CraftHouse w postaci stempelków i świątecznych dodatków, które już zaraz pojawią się na półkach !

Dziś przygotowałam skrzydlatą karteczkę z Mglistych Snów z naszym świątecznym stempelkiem. Bazą karki jest papier Niebieski a na nim odcięty kawałek połówki ze stalówkami. Tło jest lekko postemplowane na brązowo. Skrzydełka są oklejone Beżowymi Snami i wyembosowane w folderze do tłoczenia. Głównym elementem jest wycięta odbitka stempla na rozetce wyciętej z papieru w krateczkę (tył elementów). Wisienka na torcie to gwiazdka wyembosowana turkusowym pudrem brokatowym i metalowa zawieszka.
Wiadomość z ostatniej chwili: 
nasza przezdolna projektantka Czekoczyna poprowadzi warsztaty żurnalowe w naszym zaprzyjaźnionym ScrapStudiu w Warszawie na naszej Mglistej kolekcji papierów. 
Jeżeli chcecie podpatrzeć u mistrzyni żurnalowania i mediów jak ona to robi, nauczyć się kilku technik i trików, nabrać odwagi i pewności siebie w tej dziedzinie, zapisujcie się szybciutko. Wszystkiego dowiecie się klikając na ten link.


6 komentarzy: