piątek, 8 czerwca 2012

Na Zlocie.


Już 30 czerwca zapraszamy Was gorąco na Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy w Warszawie. To będzie wielkie wydarzenie i świetna okazja do spotkania znajomych twarzy, poznania nowych, odrobinę zakupowego szaleństwa, pogaduszki, ale również idealna pora na naukę czegoś nowego. Dlatego serdecznie zapraszamy Was na warsztat mixed-media "Blejtram w kolorze".

Blejtram to drewniana rama, na którą naciągnięte jest płótno. To właśnie on, czyli podobrazie w formacie ok. 20x15cm posłuży nam jako baza pracy na warsztatach "Blejtram w kolorze". Każda uczestniczka wykona pracę, która będzie połączeniem kolażu z technikami mixed-media. Pokażę jak zbudować kompozycję, jak przygotować tło i nadać charakter swojej pracy. Będziemy posługiwać się rozmaitymi mediami takimi jak gesso, farby akrylowe, impasto akrylowe, pasta strukturalna, tusze alkoholowe, farby akwarelowe i tusze wodne i wiele innych

Uczestniczki będą miały okazję poćwiczyć używanie masek, posługiwanie się kolorem i tworzenie błyszczącej i delikatnie magicznej kompozycji używając wielu niestandardowych dodatków. Wykończeniem każdej pracy będzie inspiracyjny cytat. Gotowe podobrazie świetnie nadaje się jako ozdoba na ścianę lub prezent dla bliskiej osoby. Zdradzę swoje tricki i techniki, które sprawiają, że praca jest przyjemniejsza, sprawniejsza i bardziej owocna.

Będziemy pracować na materiałach i dodatkach ze sklepu CraftHouse.
Uczestniczki otrzymają wszelkie niezbędne materiały, narzędzia oraz nieograniczony dostęp do mediów.

Proszę tylko o zabranie ze sobą nożyczek, kleju i ewentualnie nagrzewnic lub suszarek.

 
Koszt warsztatów: 100zł. Dla osób, które brały już udział w moich warsztatach zniżka 10%.
godzina 14:00 - 17:00

Zapisy: czekoczyna@gmail.com

Czas trwania: ok 3h

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz