środa, 13 czerwca 2012

Wyzwanie nr 5

Witam serdecznie. Nadszedł czas na kolejne wyzwanie, a także na ogłoszenie zwycięzcy poprzedniego wiosenno-tagowego wyzwania. Autorką zwycięskiej pracy jest Evik, a oto zwycięski mixed-mediowy, wiosenny tag:Gratuluję i zapraszam po odbiór nagrody na sklepowego maila.

Wszystkim bardzo dziękuję za udział i zapraszam do kolejnego wyzwania, którego wątek przewodni to "retro". Forma i interpretacja dowolna, ważne jest zachowanie starociowego stylu i nastroju. Tworząc pamiętajcie proszę o naszych zasadach:

Stwórzcie dowolną pracę związaną z tematem naszego wyzwania. Wspomnijcie, że bierzecie udział w  Naszym wyzwaniu linkując do naszego bloga. Dodatkowym koniecznym warunkiem jest użycie chociaż jednego produktu z Crafthouse i PODLINKOWANIE go w swoim poście. Jedna osoba może zgłosić jedną pracę. Zapiszcie się w Inlinkz na końcu posta i czekajcie na wyniki do 12 lipca. Macie więc cały miesiąc na przygotowanie pracy. Nie linkujcie starych prac. Liczą się tylko te publikowane po 12 czerwca.

Nagrodę stanowi bon na 50 zł do wykorzystania w sklepie Crafthouse.

A dla inspiracji oto prace naszego zespołu:

Czekoczyny:


Doroty:


Funi:


Olgi:7 komentarzy:

 1. Śliczne prace,nie mogę pochwalić sie swoją ,nie ma inklinza
  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. inlinkz juz działa; zapraszamy do pochwalenia sie swoją pracą :)

   Usuń
 2. Cudowne zaskoczenie! Dziękuję!
  W nowym wyzwaniu też postaram się wystąpić.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. inlinkz juz działa; zapraszamy do pochwalenia sie swoją pracą :)

   Usuń
 4. dziewczyny :) właśnie wróciłam z wyjazdu i już dodaję żabkę; zapomniałam dziewczynom z DT zostawić loginów i haseł to inlinkza :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do wyzwania zgłosiłam notes, jego zdjęcie jest w tym samym poście co zdjęcie kartki, której do wyzwania nie zgłaszam (chcę uściślić o którą pracę mi chodzi:))

  OdpowiedzUsuń