poniedziałek, 9 stycznia 2012

Scrap albumowy


Witam Was serdecznie w ten pochmurny poniedziałek. Jest to mój pierwszy post, więc na początku parę słów o mnie:


Mam na imię Kasia i mieszkam wraz z rodzinką w Bydgoszczy. Z wykształcenia jestem prawnikiem, ale nie pracuję w zawodzie... jeszcze ;) Jestem niepoprawną optymistką patrzącą na świat przez różowe okulary i wszystkich na około staram się tym zarażać :P
Ze scrapbookingiem pierwszy raz zetknęłam się w 2008 roku, przejrzałam miliony blogów i zakochałam się :D wpadłam jak śliwka w kompot, klejenie zajmuje mi każdą wolną chwilę. Kocham wszystkie kolory tęczy i takie są też moje prace- radosne i kolorowe. Ulubione formy: LO i albumy- pomagają magazynować wspomnienia ;)

Dzisiaj mam dla Was oczywiście scrapa, który właściwie jest mini albumem, zawierającym zdjęcia z weekendowego wypadu nad morze z września 2010 roku :))
Ostatnio jestem wielką fanką girland, więc taką też formę ma mój twór :) Większość dodatków została wycięta przeze mnie z arkuszy elementów lub następlowana i zembossowana- użyłam jednego z ulubieńszych zestawów stempli- Pink Paislee Daily Junque.


Do wykonania LO wykorzystałam papiery CraftHouse: Mgliste Sny, Grunge- elementy i Head over feat. Papiery mają cudne kolory, które fantastycznie można ze sobą łączyć, nawet jeśli pochodzą z różnych kolekcji.Do wykonania pracy użyłam :
9 komentarzy: