piątek, 20 stycznia 2012

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami w sklepie. Pojawiły się na półkach preparaty amerykańskiej firmy Shimmerz. występują w kilku wariantach, jako farbki w słoiczkach, pudry do embossingu i mgiełki. Zobaczyć je w akcji można na blogu producenta.


W skrócie:

Vibez to linia mgiełek z perłowym połyskiem. Mają intensywne kolory i perłowy pigment.Coloringz to mgiełki bez połysku. Dają matowy, ale bardzo intensywny kolor.

Shimmeringz to mgiełki bezbarwne, ale z dużą ilością perłowego pigmentu, dają piękny metaliczny efekt. Można ich użyć na innych preparatach, albo samodzielnie dla subtelniejszego efektu.

Spritz to mgiełki kolorowe z  perłowym połyskiem. Ich kolory są bardziej stonowane niż Vibez.


Shimmerz to perłowe farbki wodne z metalicznym połyskiem.Pearlz to linia farb wodnych, mocno połyskujących. Są bardziej kryjącą wersją Shimmerz.Blingz to bardziej błyszcząca wersja Shimmerz, mają więcej perłowego pigmentu, niektóre mają również brokat.
Enamelz to piękne metaliczne pudry do embossingu.W celu zapoznania się z całą paletą kolorów i dokładniejszymi opisami zapraszamy do sklepu do działu media.
Wybór nie jest łatwy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz