niedziela, 22 stycznia 2012

Ostatni dzień z EP i konkurs.Tydzień z EchoPark początkowo mnie przeraził, bo dotąd rzadko używałam papierów tej marki. Zmartwiły mnie te różnorodne kolory i zastanawiałam się, czy aby na pewno będę potrafiła je okiełznać. Jednak okazało się, że wystarczy chwila zastanowienia, prosty pomysł, ulubione techniki i można zdziałać wszystko.

Papiery Echo Park naprawdę mnie zaskoczyły - przede wszystkim różnorodnością, bo obok kolorowych kolekcji, np. Splash mamy diametralnie inną - The Apothecary Emporium. Dlatego mimo wszystko każda scraperka znajdzie coś dla siebie w Echo Park. I właśnie takie dwie, zupełnie odmienne prace, dziś Wam pokażę.

Od początku bardzo polubiłam kolekcję Candy Shoppe, a szczególnie pasiaste strony papierów. Jeden z nich wybrałam jako idealny na kartkę walentynkową. W połączeniu z bielą koronek i odrobiną czarnego kontrastu spisał się wspaniale.


Równie dobrze pracuje się na kolekcji Metropolitan. Proste wzory i łagodne kolory znakomicie pasują do każdej pracy. Jakiś czas temu zrobiłam na jednym z papierów Metropolitan LO, które już Wam tu pokazywałam. Spójrzcie jeszcze raz:


Tak jak wspominałam, różnorodność kolekcji EchoPark daje naprawdę ogromne możliwości. Kiedy wyszukiwałam swoje EchoParki, aby przygotować dla Was na dziś pracę, znalazłam nienaruszone jeszcze arkusze z kolekcji The Apothecary Emporium.
Pomyślałam, że czas coś z nimi zrobić i na szybko "machnęłam" stronę w żurnalu. Białą koronkę zastąpiłam czarną , wycięłam element, dopasowałam napis i okazało się, że lubię scrapować nie tylko na różowo :)


Wykorzystałam:

- do kartki


- do art-journala


A teraz mamy coś dla Was...

KONKURS!

Od teraz do niedzieli 5 lutego czekamy na Wasze prace na produktach EchoPark. Pokażcie nam jak Was inspirują kolejce EP!

Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę. Wklejajcie bezpośrednie linki do nich w Inlinkz poniżej.
Kiedy publikujecie swoje prace konkursowe na blogach, pamiętajcie aby dodać do nich linka do tej notki.

Aby zgłosić się do konkursu musisz być zarejestrowanym klientem sklepu CraftHouse i mieć zrealizowane przynajmniej jedno zamówienie (możesz go dokonać teraz ;))

Praca nie musi być wykonana na produktach z naszego sklepu, musi być tylko wykonana na EchoPark.

Spośród wszystkich zgłoszonych prac wybierzemy osobę, która otrzyma od nas nagrodę - dwa zeszyty małych papierów: Splash i Victoria Gardens:4 komentarze:

 1. Uwielbiam papiery EchoPark za ich kolor, radość i intensywność, chociaż akurat moja praca wyszła dość pastelowo:)
  Pozdrawiam z mojego Monikowa

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy konkurs!:-)
  Piękne prace DT!:-)
  Niestety ja nie posiadam produktów marki EP...
  Pozdrawiam serdecznie!:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super konkurs i papiery też piękne. Jestem zarejestrowanym klientem sklepu CraftHouse i mam kilka zrealizowanych zamówienień - pod mailem monika.mk@gazeta.pl Pozdrawiam serdecznie marbella

  OdpowiedzUsuń
 4. Haha widzę girlandy zdominowały nas xD

  OdpowiedzUsuń