czwartek, 26 stycznia 2012

Totalny odlot

Motyw balonów to chyba mój ulubiony motyw scrapowy. Mogłabym go wykorzystywać w każdej pracy, niezależnie od wielkości, przeznaczenia i adresata. Zawsze znajdzie się jakiś powód by dokleić balon, czyż nie? Dodaje on pracy lekkości i polotu, da się z łatwością wkomponować i nietrudno znaleźć pasujący do niego cytacik. Balony z papierów Piekielnej Owcy Head Over Feat mają na dodatek cudowną, "vintagową" kolorystykę. Jak ich nie kochać?
Same w sobie są tak stylowe i dekoracyjne, że aż strach je pociąć i zniszczyć!  Zdobyłam się jednak na odwagę i ponownie postanowiłam je bezczelnie wykorzystać. Zrobiłam karteczkę....z niespodzianką;) Uchylając rąbka tajemnicy dodam, że tym razem owcowy balon naprawdę lata....no a przynajmniej można powiedzieć, że lewituje:)

Jak widzicie sprawiłam sobie istną orgię balonową:))) Do jej wykonania użyłam:Pozdrawiam serdecznie

5 komentarzy:

 1. U mnie też dzisiaj "totalny odlot" z Waszymi papierami ;)
  Zapraszam do odwiedzin!

  OdpowiedzUsuń
 2. Odleciałam!!!
  dlaczego wcześniej mi to nie przyszło do głowy? Świetna kartka strasznie chciałabym taką mieć, wiec pozwól, że bezczelnie zgapię:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialna kartka!!!! przypomniały mi się książki z dzieciństwa, w których przy otwieraniu każdej ze stron, podnosiły się takie trójwymiarowe elementy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super kartka i zupełnie odlotowa w środku!!!

  OdpowiedzUsuń