poniedziałek, 13 czerwca 2011

Niespodzianki cz.1

W zeszłym tygodniu nie udało mi się do was napisać godnie zastąpiła mnie Moriony. W tym tygodnu przedstawiam powód mojej nieobecności na blogu.

Już w tą sobotę odbędzie się Ogólnopolski Zlot Scrapbookingowy. Nas oczywiście zabraknąć nie mogło. Mało ze będziemy to jeszcze organizujemy konkurs . Tematyka i forma pracy całkowicie dowolne jedynym wymogiem jest motyw domkowy. Prace możecie wykonać z dowolnych materiałów nie ma obowiązku użycia materiałów od nas ze sklepu. Na naszym stoisku będzie można obejrzeć pokaz Moriony na temat kolorowania stempelków i samemu spróbować swoich sił w tym trudnym rzemiośle. Czekoczyna pokaże jak wykonywać mixed mediowe tła w pracach. Poza tym będziecie mieli okazje zobaczyć cześć prezentowanych na blogu prac na żywo.

I wielka niespodzianka cz. 1 Na zlocie odbędzie się premiera dwóch kolekcji naszych własnych crafthousowych papierów. Zostały zaprojektowane przeze mnie z udziałem całego zespołu CraftHouse. Mamy dla was dwa zestawy do każdego dodatkowe elementy do wycinania. Obejrzeć i kupić całość będzie można na naszym stoisku na zlocie, i zaraz po zlocie w naszym sklepiku.

A dzis specjalnie dla blogowych fanów zajawka :

6 komentarzy: