poniedziałek, 19 września 2011

Witamy nowe projektantki

Po długim i żmudnym procesie tentegowania w głowie udało nam się dokonać wyboru dwóch nowych dziewczyn, które zasilą nasze szeregi :) Wybór był to trudny wielce, gdyż zgłosiło się tyle zdolnych, kreatywnych osób. Oglądałyśmy, czytałyśmy, sprzeczałyśmy się, bo zależało nam na skraperkach, które wpasują się w luki dotychczasowego zespołu. Wszystkim bardzo dziękujemy za zainteresowanie. A teraz Drodzy Czytelnicy, przedstawiamy Wam Funię i Basię.

Funiaa, pisze o sobie tak:

" Odkąd pamiętam zawsze lubiłam piękne rzeczy, zawsze coś "tworzyłam", ale nigdy nie przerodziło się to w pasję. Do czasu, kiedy za sprawą koleżanki KariKary zetknęłam się ze scrapbookingiem. Pokazała, podrzuciła mi klika scrapkowych drobiazgów i …dałam się uwieść. Poszukuję, zbieram, wycinam, składam. W scrapkowym świecie czuję się, jak mała dziewczynka. Oglądam, dotykam, patrzę. Czaruję. Uwielbiam moje przestrzenne formy. To jest to, co lubię najbardziej. Wspaniała odskocznia od codziennej monotonii. Świat scrapbookingu daje mi możliwość wyrażania emocji. Tych, których nie sposób wyrazić słowami."

Basia z kolei, projektuje dla naszego sklepu stemple, a od października, będzie nas również inspirować swoimi pracami. A tak pisze o sobie:

"Nazywam się Basia,w scrapbookingowym świecie znana po prostu jako Barbara.Od dziecka uwielbiałam  malować ,rysować i wykonywac prace plastyczne.Jestem zafascynowana stylem mangi i anime co wiąże się z moim marzeniem aby pojechac do Japonii.Ze scrapbookingiem zetknęłam się przypadkiem,poszukując kartki na urodziny.Pomyślałam,że i ja tak mogę.I wycinam do dziś,próbując znaleźć chwilę na swoje hobby między zajmowaniem się domem a wychowywaniem dwójki urwisów (Emilka 8 lat i Adaś 10 miesięcy).Wybór do DT Crafthouse jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i sprawdzianem moich możliwości.Pozdrawiam."
Serdecznie witamy nowe projektantki :)

8 komentarzy: