piątek, 2 marca 2012

Zapraszamy....

Od kilku dni na Facebooku pokazujemy Wam zajawki naszej nowej kolekcji papierów "Fresh", której premierę planujemy na 24 marca czyli Łódzkie Skrapowisko (na którym oczywiście będziemy a szczegóły już wkrótce). W związku z premierą papierów mamy dla Was propozycję :)Drogie Warszawianki (i nie tylko oczywiście). Crafthouse zaprasza na spotkanie pogaduchowo - skrapowe połączone z przedpremierową prezentacją najnowszej kolekcji papierów  "Fresh". Wstęp na spotkanie jest wolny. Będziecie mieli okazję spotkać i poznać warszawskie skraperki, obejrzeć i wypróbować nowe papiery a także zakupić je jeszcze zanim trafią do sklepów :) Będzie też możliwość odbioru zamówień ze sklepu Crafthouse. 
W ramach promocji organizujemy również dwa warsztaty w promocyjnych cenach: Kolorowy notes i Kolorowe LO. Na warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegółowe opisy warsztatów poniżej. Dla osób, które zapiszą się na oba warsztaty promocyjna cena: 70 zł.

Dodatkowo, możecie pozbyć się niechcianych przydasi i podarować je dzieciom, o które dba Fundacja "Dzieci Wschodu". Więcej o Fundacji po kliknięciu tutaj. W Scrapstudio będzie stało pudełko, do którego możecie wkładać swoje zbędne przydasie, które będą wykorzystane na zajęciach świetlicowych z dziećmi.

Termin: 17 marzec SOBOTA
Godz.: 10-18
Miejsce: Scrapstudio, Warszawa, ul. Felińskiego 15

Warsztaty "Kolorowy notes"
Cena: 40 zł
Czas trwania: ok. 2 godziny
Start: godz. 11
Ilość miejsc: min. 5, max. 12 osób

Warsztaty te poprowadzi Ania Komenda (czyli ja :) ). Wykonamy na nich notes w formacie A6 całkowicie od podstaw, wykorzystując papiery z kolekcji "Fresh". Samodzielnie okleimy tekturowe bazy okładek, ozdobimy je a na koniec całość zbindujemy. Dzięki tym warsztatom będziecie mogli samodzielnie tworzyć swoje własne, wymarzone i spersonalizowane notesy. Oczywiście, te wykonane na warsztatach będą Waszą własnością.

Cena zawiera:

- wszystkie niezbędne do wykonania notesu materiały: bazy, papier, dodatki i media
- oraz dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi: bindownicy, nagrzewnicy, itd.

Zapisy: Anna Komenda anna.komenda@gmail.com lub 604548891

Moje przykładowe notesy:
 

 Warsztaty "Kolorowe LO"
Cena: 40 zł
Czas trwania: ok. 2 godziny
Start: godz. 14
Ilość miejsc: min. 5, max. 12 osób
 
Warsztaty te prowadzi Olga Heldwein.
Layout jest dla Ciebie wyzwaniem ? Przeraża cię powierzchnia 30x30 ? Już nie !
W trakcie ok. 2 godzinnych warsztatów pokażę jak szybko, łatwo i przyjemnie można wykonać barwne LO. Omówimy i przećwiczymy podstawy kompozycji, pomediujemy i uzyskamy efektowną kolorową pracę. Będziemy pracować na papierach i elementach CraftHouse z najnowszej kolekcji „Fresh”
Uczestnicy są proszeni o zabranie ze sobą przynajmniej jednego zdjęcia ( 9x13, lub 10x15) w kolorystyce czarno białej lub sepia
( jeżeli nie umiesz przerobić zdjęcia na czarno białe po zapisaniu się na warsztaty prześlij do mnie e-mailem a ja przerobie ;) )

Cena zawiera:

- wszystkie niezbędne do wykonania LO materiały: bazy, papier, dodatki i media
- oraz dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi.

Zapisy: Anna Komenda
anna.komenda@gmail.com lub 604548891

Layouty Olgi:

 

1 komentarz:

  1. i znowu żałuję, że mam tak daleko do warszawy, bo na warsztaty notesowe mam wielką ochotę...

    OdpowiedzUsuń