wtorek, 14 lutego 2012

Tydzień z ... Pink Paislee

Witamy Was w kolejnym cyklu Tydzień z.... . W lutym przybliżymy Wam produkty firmy Pink Paislee, które goszczą w naszym sklepie.
Firma Pink Paislee to przede wszystkim producent pięknych papierów, wydawanych zarówno w małych zeszytach jak i w dużych arkuszach. Możecie u nas znaleźć kolekcje: Hocus Pocus, Mistables, Parisian Anthology, Nantucket, Vintage Vogue i Phantom.
Oprócz papierów każda kolekcja Pink Paislee obfituje w dodatki: efemery, naklejki, tekturowe elementy, wstążki do mistowania, metalowe ramki i banerki, cudne alfabety w różnych rozmiarach i czcionkach (w tym również drewniane) oraz inne różności.
Wiele kolekcji wzbogaconych jest również o stemple, dostępne w przystępnych cenach, o bardzo ciekawych wzorach i świetnej jakości.
Podobnie jak podczas tygodnia z Echo Parkiem, na wszystkie produkty Pink Paislee będzie obowiązywał rabat 10%, aż do północy w poniedziałek 20 lutego włącznie. Zapraszamy na zakupy a od dziś, przez cały tydzień nasz DT będzie Was inspirował pracami wykonanymi przy użyciu materiałów Pink Paislee.
Na początek kilka naszych starszych prac:

Piękna ramka z cytatem autorstwa Piekielnej Owcy:


Domkowy shadow box autorstwa Moriony:


Magnes na lodówkę Morionowy:


Cudne LO Czekoczyny:


Kolorowe LO Piekielnej Owcy:


Notesy Moriony:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz